Fórum >> Műszaki-szakmai topicok >> Márkaszerviz-tapasztalatok

Jimmi T.2016-11-16 09:53:56 // 755
október 27.-én megbeszélt időben bevittem a Giuliettám a Nyíregyházi szervizbe hibafeltárásra, javításra.
kiderítettük hogy a multiair egységet kell cserélni. ( minden rendben, nem ír semmit a gép, mondja a szerelő. de leáll néha és egyenetlenül jár , mondom én )
Kérem a cserét, hogy ki állja a költségeket azon vita van. két év vagy egy év a garancia. 300.000 ft vagy 0 ft a bánatom.
Budapesten garis itt szerintük nem.
Aztán pár valós vagy kamu telefon után ( és közben látják hogy tőlem nem lesz grátisz 300 kilójuk ) közlik hogy garanciális, de le kell papírozni ,egyebek, de erre nekik most nincs idejük.
Ma még nincs meg az az alkatrész ami egyébként három nap alatt jön meg a lengyel elosztóból. 11 munkanap telt el azóta. az első két hétben szerintem meg sem rendelték
autóméry kft
GTVili2016-11-02 17:15:58 // 754
Sziasztok!
Ismeri valaki a Kecskeméti Alfa szervízt? Érdemes oda vinni a verdát.....?
buteo202015-05-19 14:14:26 // 753
Köszi.
Liquid2015-05-18 22:22:06 // 752
Csöri Várpalota, sokan járnak még Kulcsra illetve Zé-hez.
buteo202015-05-18 19:38:22 // 751
Sziasztok!
Szekszárd közelében tudtok ajánlani megbízható Alfa szervizt? Hallottam, hogy Baján van valahol, ill. a Kulcson lévőt (Autoveloce) találtam a neten. Ezekről vélemény?
Zsolt1552013-12-19 05:08:42 // 750
Úgy is lehet mondani. :-)
Marklar1552013-12-18 05:36:37 // 749
Kidobott az ágy? :D
Zsolt1552013-12-18 04:36:34 // 748
Megszünt és már el is bontották egy jó pár éve. Sokan dolgoznak a régiek közül az Autóház Budaörsben.
hering*dani2013-12-12 18:07:16 // 747
Sziasztok.
A Boldizsár autóház az működik még vagy abból lett az Autóház Budaörs?
Lobot2013-11-24 22:46:11 // 746
Sziasztok!
Márkaszervizes segítségre lenne szükségem. Ha esetleg valaki dolgozik innen márkaszervizben, vagy van valakinek kapcsolata, ismerőse, vagy ismerősének ismerőse, akkor szeretném felvenni vele a kapcsolatot. Előre is köszönöm!
Zsolt1552013-02-10 09:55:08 // 745
Szia!

Ha még aktuális, akkor ajánlom neked. :-)))
droberto2013-02-06 13:32:58 // 744
Jack2012-08-06 18:58:43 // 743
Egy ismerősömnek ajánlották és én még nem hallottam róla, ezért érdeklődtem utána...Köszi az infót!
admirális2012-08-06 16:46:45 // 742
Én ismerem jó néhány éve. Szerintem megbízhatsz benne. Ő egy alfás szerelő. Csak elég sok melója van ezért általában várni kell rá.
Jack2012-08-06 16:42:19 // 741
Üdv Urak!
Érdeklődnék ismeri-e valaki a Kerepesi János (Jajga) nevű szerelő embert? Kinek milyen tapasztalata van vele?
Halesz2012-04-19 17:33:11 // 739
Ez inkább valami bug lesz, de azért köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet, ránézünk :)
W.2012-04-19 16:45:15 // 738
Így már érthető miért mutat 0-t a vendégszámláló már vagy egy hete...
Buksi2012-04-19 12:41:18 // 737
Teljesen egyetértek veled, csak az a baj, hogy pont azok nem veszik ezt magukra, akiknek éppen kellene!
vm2012-04-19 12:24:15 // 736
Engem pedig csak az zavar, hogy az ilyen hozzászólások nem a vitapartnernek ártanak, meg nem is a megírójuknak, hanem az egész közösségnek.
Ha jól tudom, többségében nyílt topikok vannak a fórumon, aztán ha egy idetévedt vendég beleolvas, és azt gondolja, az alfások micsoda parasztok, nehezen lehetne cáfolni.
Az egész alfás szubkultúrát járatja le pár, önuralmat tanúsítani képtelen cartárs, és ez nagyon nagy baj. Olyan hozzászólásokat olvashatunk, amikből nem a kapanyél áll ki, hanem potyognak a kombájnok...
Tessék egymást üzenőfalon, vagy villanylevélen keresztül gyilkolászni, ne sározzátok már be a márkát, amit állítólag szerettek!

Üdv, vm
Buksi2012-04-19 10:55:26 // 735
Végig követtem az eseményeket, de ezt mondjuk én sem értem!
Andy2012-04-19 10:48:32 // 734
Ferke?????? Ő miért? Nála szelídebb faszi a környéken sincs. Meg rosszat sem szólt.
Amúgy már megint csak az okozatot rendszabályoztad meg.
A moderátorok semmit nem érnek... ;)))
Kócosw2012-04-19 10:44:33 // 733
igazat kell adjak...
Kazes☻2012-04-19 10:18:19 // 732
Aha. Értem, de persze a kíváncsiságomat nem elégítette ki, talán majd egyszer... :)
Halesz2012-04-19 10:14:56 // 731
A fórumozás szabályzatának megsértése miatt 1-1 hét kizárást kapott Blade és GEORGE
1-1 napot pedig pb_ és Ferke.

Üdv,
Halesz és BeeGee
Public Enemy2012-04-19 09:57:21 // 730
Igaz amit írsz, különösen a mi kis Európánkban... Az emberi természet mindenhol ugyanolyan, habitus kérdése, ki meddig megy el egy vitában! :-)
Szabeee2012-04-19 09:56:20 // 729
nem kell sorolni, ez valóban így van....
Grando2012-04-19 09:43:24 // 728
Szerencsére tanulhatunk az összes többi nemzettől, akik még csak nem is ismerik a vita fogalmát. :D
Esetleg az olaszoktól, ahol az északiaknak külön pártja is van, vagy a németektől, ahol pl. a bajorok egy külön világnak számítanak (de lehetne sorolni a többi törzset is), a szlávoktól, akik néhány szó és némi vallási felekezeti különbség okán külön országokat alkotnak, netán egymásnak esnek bottal-késsel-tankkal... soroljuk még? ;)))
Blade2012-04-19 09:40:11 // 727
Úgy látom nem írok nagyon valótlant, ha így felpörgeted magad:))
Igazad van, Haleszt nem gyökerezted, hanem Haleszék-at mondtál:)
Érdekes, mégis van aki önzetlenül is képes feladatokat ellátni...
Egyedül Skrisszel volt nézeteltérésem, és nem ülök azon a lovon, mert Csörin kívül egyáltalán nem tartom egyikkel sem a kapcsolatot. De nyilván jobban tudod ezt is,igen is na igenis..:)
Ne vedd a szívedre, de fogadd el, Te érted sem hullajtanának könnyeket ha töröltetnéd magad:)
Akkor ki lenne aki csak balhézni jár ide? Most is ki kért meg hogy gyere ide csesztetni? Egy szót sem szólt hozzád senki, és te sem szóltál a témához egyáltalán. Csak engem b@sztatsz. Most már az alkatom is probléma? Te meg egy kopasz szemüveges girnyó vagy, na most jobb?:)
Mártirkodsz itt,hogy neked eleged van!? Ki kért meg rá hogy balhézz? Ezzel te mit akarsz bizonyítani?:)
Idejössz, csak azért hogy belémköss, és elkezded kiteregetni a bizalmas dolgokat!? Kidomborítva, csak azért hogy minél jobban lejárass... ?
Ezért mondtam neked, hogy te egy jellemtelen, tartás nélküli ember vagy, és most már bebizonyítottad azt is, hogy benned nem lehet megbízni.
A V6 tulajokat, akiket sértegettél, mikor nevezed meg?:) Megint három hónap múlva?:)
Szabeee2012-04-19 09:21:11 // 726
sajnos tényleg úgy van, hogy 2 magyar 5 felé húz.... :(
Goodboy2012-04-19 08:33:39 // 725
Jo érzéssel tölt el amit olvasok egy Márkaszervizes topikban sok hasznos informácioval látattok el ! köszi! Elgondolkodtatok e már azon ,h kéne egy uj topikot nyitni? lehetne a cime LELKISÉRÜLT ,KOMPLEXUSOS NAGYPOFÁJU FINGRESZELÖK topikja!Siralmasok vagytok komolyan .ezért tart többeközött itt ez az ország ahol,mert a buta ,irigy kishitü Magyar egymást öli .Menjetek már át más forumokra ahol az emberek barátként beszélgetnek a gépen kersztül és segitik egymást,nem köcsögösködnek egymással mint itt a hires ALFÁS összetartozás oldalán! veszem a kalapomat kedves ALFÁS BARÁTAIM! Szevasztok
pb_2012-04-19 08:22:50 // 724
Azért szólít6lak főtitkárúrnak, ugye?) Én nem keverem bele a clubot, a te szokásod összemosni a clubos és AAs vitákat.)) Valamit nagyon 1/2re olvastál. Olvasd L újra.)
Azért az is hozzátartozik a történeti hűséghez, amit érdemes lett volna +Mlítened, hogy ezt a mendemondát poharazgatás közben alkottad. Ilyet én is tudok, sőt még innom se kell hozzá.)))
GEORGE2012-04-19 08:00:58 // 723
Akkor neked is elmondom újra te surmó, hogy amikor itt írok azt nem főtitkárként teszem!!!
Kár ide keverni a clubot!

Melyik találkozón láttad te azt, hogy bármi megkülönböztetést kérek azért mert a cluban valamilyen beosztásban vagyok????

Azon, hogy kinek mesélted, hogy basztatásból teszed gondolkodj el, mert ne kitaláltam amit írtam.
GEORGE2012-04-19 07:58:18 // 722
Szerintem óvatosan írjad a dolgokat!
Haleszt sose gyökereztem! Ezt most már végleg kikérem magamnak!
Hihetetten, hogy mekkora egy paraszt vagy!
Az ominózus mondat meg így hangzott el az Amore vezetősége előtt, amikor azt mondták, hogy számítanak rám mint moderátor.

"fiúk, létezik az a pénz amiért csinálnám "

Azt ugye senki sem gondolja komolyan, hogy egy napi kötelezettséget bárki is ingyen végezne? Ha ezért megvet valaki, hát akkor vessen.


Igen is majd nem sírtál, köpködve ecsetelted, hogy az Apasz nevű csapathátat fordított neked és, hogy milyen magas lovon ülnek. Kár ezt tagadni. Mindegyikkel bajod volt nem csak Skrisszel. Most pedig te ülsz ugyan azon a lovon......
Ha már szóba hoztad a Csörit, akkor majd beszélgessél el vele, hogy hogyan is kerültem olyan kapcsolatba vele, hogy hozzá járok szervizbe. És kérdezd meg arról is, hogy mik történtek anno. Nem kívánom itt ezt az újabb témát kibeszélni, főleg nem veled!

Itt rám nincs szükség, sőt tiszteletbeli tag sem kívánok lenni, sem itt sem sehol máshol.
Amiért még nem töröltettem magam, az csak is kizárólag azért van, mert még erősebb a régi emlék ezzel az oldallal kapcsolatban, mint, hogy megírjam a kérelmet.
Továbbá, ha töröltetem magam én már vissza nem jövök sose, mert az végleges döntés lesz.
De ha sok ilyen paraszt tag lesz, mint te, akkor meg fogom írni, mert erre már tényleg nincs szükségem, hogy egy túlsúlyos, kisebbségi komplexusban szenvedő, magát igazolni akaró, unatkozó monitorhuszárral keljen itt vitatkoznom.. . .
Blade2012-04-19 06:44:36 // 721
Ja, egy "ideje" te sem éppen használsz az Amorénak, mert csak akkor vagy itt, ha balhézni kell. Na meg akkor, amikor megkérnek egy feladatra, s azon vagy felháborodva, hogy ingyen gondolják és nem kapsz érte pénzt. Emlékszel, mesélted telefonban, hogy ez a Halesz mekkora gyökér, mert azt hiszi, téged ingyen "dolgoztathat".
De rád szükség van, te legyél itt örökös tag, "tiszteletbeli"...
Blade2012-04-19 06:35:26 // 720
?
Ekkora marhaságokat összehordani...:))))
Nem tudom, én nem emlékszem hogy "majdnem sírva" panaszkodtam volna neked.. Ez egy jó erős kidomborítás a részedről. Ez is. (Egyébként egyedül Skrisszel volt gondom, azt is mondtam, meg azt is, hogy egyedül Csöri volt barátságosabb)
Én viszont arra emlékszem, hogy pl. Csörit mondtad el minden f@sznak,emberileg is, és szakmailag is, ma meg már vele szereltetsz és segget nyalsz:) Idióta...
Macskakiállítás: igen emlékszem, Te viszont arra már nem emlékszel, hogy mondtam, amikor mentünk el, akkor láttalak, és csak azért említettem meg, hogy üdvözöljelek vele. Kösz hogy értékelted. De biztos, a napra lehet nézni,de a nagy GEORGE-ra nem,olyan félelmetes..:)) Sugárzik belőled a felsőbbrendűség, ami a nickedből is látszik...
Aha, tehát BeeGee-ét vádolod részlehajlással. Hát nagyon mellélőttél:)) De legalább ki merted mondani, kellett hozzá vagy három hónap, hogy a bátorságodat összeszedd. Nagy tett volt, erre büszke lehetsz:) Értékelem:))
Akkor már csak a V6 tulajokat kellene merned megnevezni, akiket sértegettél... De azt már nem mered...
Jó hogy tudod milyen vagyok az életben, úgy hogy még soha nem találkoztunk. Komoly...
Akkor Te sem vagy Alfás, mert nem régivel jársz.
pb_2012-04-19 00:17:35 // 719
Parancsolj!
"Én nem nézem le azokat akik nem V6-al járnak, továbbá szintén nincs bajom azon tagokkal sem, akik nem járnak mindennap versenypályán, és nekem az is igazi Alfás aki egy rozsdás régebbi Alfával jár"

Lárom már +int Lőkerült a régi lemez.))) Remélem vigyáztál rá, és nem lett karcos.))) Miért húznám magam össze? Bár igaz, én nem várom L, ha belibbenek 1 találkozóra, akkor mindenki leroskadjon Lőttem.)) Ezt büszkélkedést, + baxtatást melyik mesekönyvben olvastad? Add már kölcsön, én is szívesen Lolvasnám.))) Ahogy látom Tged sem igazán uzgat, ha mod rád szól.) Jah bocs nem tudtam, hogy itt csak a kedves főtitkárúr mond6 Véleményt.) Nem, nem rosszul tudod, Sanyii a király.D
Ferke2012-04-18 23:56:44 // 718
George,ez a barátoknak meséled sztori nem igaz,már múltkor megbeszéltük személyesen.
A találkozós meg vicces,eddig mindig elég szabad stílishan teltek a találkozók,max nem mászkáltnk körbe,maradtunk a 33-as szekcióban...ezt a kicsire összehúzódást fogalmam nincs honnan veszed.
De mindegy is,nem erről van szó,szerintem abba kéne hagyni már ezt a bilivihart, ami itt megy,totál gáz,hogy egy kollega véleményének ekkora utóhatása legyen....
GEORGE2012-04-18 23:05:24 // 717
Mesélj!
Te vagy a másik, akinek csak itt nagy a szája, egy találkozón meg összehúzod magad olyan kicsire, amennyire csak tudod..... álnéven vagy fenn, még a neved se mered az arcoddal együtt vállalni.
Az is király, hogy a barátaidnak meg büszkén meséled, hogy kizárólag az itteniek basztatása végett írsz betűrejtvénnyel, ép nem érdekel, hogy a moderátor rád szól ezért......igazi király csávó vagy te is. Te ilyen múlttal és jelennel ne mondjál rólam és senki másról se véleményt.
pb_2012-04-18 22:56:14 // 716
Azért vannak érdekes részek a hszodban.
Nimitz2012-04-18 22:07:44 // 715
Amikor regisztráltam az Alfa Amoréra, azt gondoltam, hogy olyan helyet találtam, ahol az Alfák szeretete által idevonzott emberek egy kicsit elfeledhetik a mindennapokat, és felülemelkednek a bosszúságokon.
Nem erről szól ez az egész? Szeretjük az autóinkat, mégha néha meghibásodnak, rozsdásodnak is.
Mert mindegyikben ott van a Coure Sportivo, valamelyikben itt valamelyikben ott.
És ha szembejön egy Alfa azért intek neki, mert tudom, hogy benne is ott dobog ez az érzés.

De végül mégiscsak emberek vagyunk... :)
GEORGE2012-04-18 22:05:02 // 714
Nekem nincs blokkolóm, csak lézeres parkoló segédem.
Továbbá nem nagyon izgat, ha betiltják :-) Mindenre van megoldás, ezért jó ez az ország :-)
Grando2012-04-18 21:43:04 // 713
Az még csak pletyka. Persze attól még lehet. Na meg a parkolóradart csak nem tiltják be... :))
W.2012-04-18 21:32:30 // 712
Ez jó...:))) Az a "szar" tegnap is megmentett egy borsos csekktől! :)
ystuc2012-04-18 21:25:56 // 711
Jól van, hamarosan a blokkoló is tiltott lesz, ismét pajtások lehettek. :-)
GEORGE2012-04-18 21:19:03 // 710
Mert te a megtestesült szent vagy, igaz? Érdekes manusz vagy, egészen addig jóban voltunk, míg a szaros blokkolód le nem szóltam.........addig mindig bratyiztunk és jót beszélgettünk egy-egy találkozón.....
Szóval ne gondolj magadról túl sokat, te is csak ember vagy :-)
GEORGE2012-04-18 21:15:45 // 709
Egyet értek veled.

Ha egy-két V6 és a pénz ilyen faszt csináln belőlem, akkor soha nem szeretnék egy V6-ot sem, és bőven elég az amit mostanra elértem anyagi oldalon is.
GEORGE2012-04-18 21:12:05 // 708
Figyelj ide, te beképzelt, nagyképű fasz! Kikérem magamnak, amiket itt írsz! Még is ki vagy te itt? Mit gondolsz magadról ki vagy te?
Szánalmas a viselkedésed! Érdekes módon te itt sértegethetsz mindenkit következmény nélkül!
Én úgy gondolom, hogy mivel a BeeGee féle "bandába" tartozol, vagy te valamiért azt hiszed, hogy oda tartozol, ezért te úgy érzed, hogy bármit meg engedhetsz itt magadnak!

(Tudod én még arra is emlékszem a múltból, hogy majd nem sírva panaszoltad a telefonba, hogy mekkora köcsögök a V6-os tulajok, mert így meg úgy nem fogadnak be a csapatjukba.. .)

Azt, hogy te itt bármit megengedhetsz magadnak, mi sem bizonyítja jobban, hogy folyamatosan sértegetsz itt mindenkit, aki kicsit is más véleményen van mint te és szinte sose szólnak rád ezért, de a másik fél rögtön meg van intve!
Akik személyesen ismernek, azok nagyon is jól tudják, hogy nem vagyok jellemtelen, alá tudják támasztani, hogy szavahihető és korrekt ember vagyok, ellenben veled!!!
Te az életben egy kis üres pötty vagy. Felismertél egy macska kiállításon és oda se mertél jönni hozzám, hogy hahó én vagyok a Blade, bemutatkoznék. Ha tényleg lenne jellemed, és valóban az lennél az életben, mint amit mutatsz a monitor mögül, akkor nem sunnyogtál volna el a háttérben.
Szóval, nem tartozunk egy súlycsoportba, se kilogrammban, se semmilyen más téren.
Én nem nézem le azokat akik nem V6-al járnak, továbbá szintén nincs bajom azon tagokkal sem, akik nem járnak mindennap versenypályán, és nekem az is igazi Alfás aki egy rozsdás régebbi Alfával jár. Nem attól Alfás valaki, mert V6-kat gyűjt a garázsba.....
Kezd elegem lenni abból, hogy a pénzedre felvágva kiskirálynak képzeled magad itten és durván sértegetsz bárkit. Szerintem az Amorénak nagyon sokat ártasz, sokan miattad is maradnak távol, vagy látogatják ritkábban az oldalt.

Ha annyira kíváncsi vagy, hogy ki az akire én azt gondolom, hogy a spanod, akkor megírom, hogy a BeeGee-re gondoltam.
Érdekes módon, mikor BeeGee megírta neked, hogy bunkón szóltál hozzá a témához, valahogy más választ írtál neki, mint nekem.
Remélem most már kielégítettem kíváncsiságodat abban a témában, hogy én kit gondolok a "hátterednek"
Ha még sem így van, akkor BeeGee-től bocsánatot kérek.
Biztosan nekem is vannak hibáim, de durván elegem van belőled.

Amore: nyugodtan banolhattok 3 napra.Csak előtte kérek korrekt értesítést és időpontot, hogy mikortól és meddig, ne úgy mint a múltkor, hogy onnan tudtam meg, hogy banolva vagyok, hogy nem sikerült belépnem és a páromnak se.
Majd telefonos érdeklődés után Halesztől megtudtuk, hogy banolva vagyunk.
Marty-val már nincs gondotok, mert már nem tag :-)

Nem szívesen értek egyet azzal, hogy itt egyesek megírják, hogy kiket kéne kitörölni az oldalról, de úgy érzem Blade ezen tagok közé tartozik akiket nyugodtan lehetne mellőzni.
Totti (NagyVad)2012-04-18 20:26:47 // 707
Na majd Citybe meg látjuk !
Blade2012-04-18 20:06:30 // 706
Hát majd ekkora lesz, ha úgy akarod!:)) De ez rátok is vonatkozik!:)))
Jó hát, én sem várom el hogy mindenki szeressen, nincs is szükségem rá, van aki szeret engem, és az nekem elég:))
De Te túl görcsös vagy és feszült, lazítanod kellene, ahelyett hogy itt b@sztatsz folyamatosan!:))) Most sem szólt hozzád senki egy szót sem, úgy mint tegnap sem, vagy máskor, mégis itt cseszteted az embert:)) Pedig ifjú apukaként tudod ki görcsölne itt!?:)))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak